Mekanlar

Ana Bina

Geniş ve gün ışığı alan salon ve fuayeleri, sergi ve banket alanları ile her türlü etkinlik için misafirlerine özel kullanım imkanları sunmaktadır. Ana bina içerisinde bulunan Anadolu Oditoryum, bölünebilir toplantı salonları ve fuayeleri ile gelişmiş teknolojinin sağladığı kolaylıkları birleştirerek her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahiptir.

İstanbul’un en gözde Türk Mutfağı’na sahip, A La Carte Restaurant'ı olan Boğaziçi Borsa Restaurant, Ana Bina içerisinde yer almaktadır.

Detay

Rumeli Salonu

Rumeli Salonu, iki katta toplam 7000 m2’yi bulan çok amaçlı kullanım alanıyla İstanbul Lütfi Kırdar’ın toplam kapasitesine büyük bir katkı sağlamış, aynı zamanda da İstanbul’a merkezi bir lokasyon da bu denli büyük bir etkinlik alanı kazandırmıştır. Kendi ayrı girişi olan Rumeli Salonu tek başına kullanılabileceği gibi ikinci bir girişle bağlandığı Ana Bina’yla birlikte de kullanılmaktadır.

Detay

Maçka Teras

Nefes kesen Boğaz manzarası, benzersiz peyzaj mimarisi ile 2500 m2‘lik alanında 5.000 kişi ağırlanmaktadır. Kongre Vadisi’nde bu büyüklükte bulunan ve boğaz manzaralı tek açık alan olan Maçka Teras,  2500 m2’ye kadar çadır ile de kapatılabilmektedir. Açık hava etkinlikleri, gala yemekleri, lansman, seramoniler, konser ve düğün gibi çeşitli organizasyonlar için ideal bir alandır.

Detay