Dijital Çözümler

İstanbul Lütfi Kırdar’ın dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olan Verus Yazılım, etkinlik yönetiminden içerik yönetimine, bilgi teknolojilerinin farklı alanlarındaki ağ çözümlerine kadar birçok farklı ve yenilikçi hizmet ve çözüm üretiyor.

Daha iyi bir etkinlik deneyimi için her türlü ihtiyacınızı sınırsız tüketici memnuniyeti ile birlikte teknolojik uzmanlıkla gideriyor ve sizleri etkinlik öncesi, sonrası ve etkinlik esnasında her alanda destekliyoruz.

Her alandaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak dijital ve mobil çözümlerimizden bazıları:

IOS ve Android için geliştirilmiş, ilgi çekici dizaynları ile etkinliğiniz için özelleştirilmiş etkinlik aplikasyonları.

Standınızı ziyaret eden tüm katılımcıların ve iletişim bilgilerinin yer aldığı raporlamaları almanızı sağlayan bir uygulama.

Anlık oylama sistemi yaratarak, oturumlarınızın daha interaktif geçmesini sağlayan ve katılımı arttırmanızı sağlayan bir çözüm.

Oturumlarınız esnasında konuşmacılara soru gönderilmesini ve moderatörün sorulacak soruları planlamasını sağlayan bir çözüm.

Oturum katılım oranını, ve katılımcıları detaylıca görebileceğiniz raporlamaları almanızı sağlayan bir uygulama.

Etkinlik süresince hava durumu, Twitter mesajları, saat bilgisi, metin, sesli bilgi, katılımcı fotoğrafları, kanaat önderleriyle röportajlar ve fotoğraflar paylaşabileceğiniz kapalı devre bir televizyon kanalı.

Kongrede sunulacak özetleri, istenilen formatta online ortamda toplamak ve değerlendirmek için geliştirilmiş bir yazılımdır.

QuizMagix gerçek zamanlı olarak konuşmacı ve dinleyici arasında canlı etkileşim sağlayan bir özelliktir.

Kağıt posterleri yenilikçi dijital posterlerle değiştirin. E-Poster modülü, elektronik posterlerin kolay toplanması ve gösterilmesini sağlayan bir platformdur.

Dokunmatik ekran teknolojilerini kullanan bilgi kioskları kelimenin tam anlamıyla bigiyi, etkinlik katılımcılarının parmak uçlarına getiriyor.

Event Magix, gelişmiş, interaktif sponsor platformu, katılımcı firmaya etkinlik öncesinde, etkinlik süresince ve sonrasında daha fazla kendini gösterme imkanı sağlamak için tasarlanmıştır.

İnteraktif Dünya Haritası dünyanın farklı ülkelerindeki katılımcılarla ilgili bilgileri gösteren, online veya çevrimdışı çalışabilen (etkinlik mekanının çeşitli yerlerinde konumlanmış dokunmatik ekranlar olarak) 2 boyutlu bir atlastır.

MailMagix müşteri sadakati ve satışlar üzerinde oldukça olumlu bir etkiye sahip, hızlı, ekonomik ve direkt bir dijital pazarlama yöntemidir.

Oyun, mesaj iletmenin yeni bir yöntemi ve aynı zamanda belirli bir konunun sürekli eğitici amaçlarının karşı tarafa tam olarak ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmenin eğlenceli bir yolu.