Anadolu Oditoryum

Ana binanın merkezinde yer alan Anadolu Oditoryum’a binanın üç farklı katından 12 ayrı giriş kapısı bulunmaktadır. Salon iki balkon, alt ve üst parter olmak üzere 1900 kişilik oturma düzenine sahiptir. Sahne arkası, kulis odaları ve acil çıkış kapıları ile ihtiyaca göre düzenlenmiş bir yapısı bulunmaktadır.

Anadolu oditoryum Salonu; 32 dilde çeviri yapılabilecek simultane kabini, orkestra çukuru, siyah perde, dolby digital surround gibi gelişmiş teknolojik ekipman ve aydınlatma sistemleri ile Türkiye’de gerçekleştirilecek her türlü sahne etkinliği için öncelikle tercih edilecek bir salondur. Ayrıca gelişmiş sahne ve salon akustik teknikleri ile, uluslararası kongre merkezleri içerisinde özel bir yere sahiptir.

Konserlerden film galalarına, müzikallerden resitallere dünya liderlerini buluşturabilecek sahne ve oditoryum sistemi, çok geniş ve farklı etkinlikler yelpazesi için kullanılmaktadır.

Yoğun katılımlı eğitim, toplantı ve workshop’lar için ideal bir salon olmakla beraber, talep doğrultusunda özel olarak tasarlanmış masalar ile sınıf düzenine geçilebilmektedir.