İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı Yiyecek-İçecek Alanları Hizmet Alımı İçin İhale Duyurusu

Uktaş Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Tesisleri İşletmeciliği Ticaret A.Ş. tarafından kongre, toplantı ve etkinlik turizmine yönelik olarak işletilen “İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR KONGRE VE SERGİ SARAYI” bünyesinde yiyecek-içecek alanlarının oluşturulması ve işletilmesi ile catering, banquet ve outside catering hizmetlerinin verilmesi amacıyla hizmet alımı ihalesi yapılacaktır. Şirketimiz, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamında olmayıp ihaleyi yapıp yapmamak ve proje değerlendirmesinde, istediği projeyi seçmek konusunda serbesttir.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri, İdari ve Teknik Şartnameler ile eklerini içeren İhale Şartname Dosyası şirketimizin “Harbiye Mah. Darülbedayi Cad. No:4 Şişli İstanbul” adresinde bulunan merkezinden idari işler biriminden 500,00- TL (beş yüz Türk Lirası) + KDV bedeli karşılığında temin edilebilir.

Gelen talepler üzerine teklif teslim tarihi 06 Aralık 2019 saat 18:00’e kadar uzatılmıştır.

Teklifler, Uktaş Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Tesisleri İşletmeciliği Ticaret A.Ş.Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Sonuçlar ihaleye katılan İstekliler’in iletişim adreslerine gönderilecek ve www.icec.org adresinden de yayınlanacaktır.

Saygılarımızla,

Uktaş Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Tesisleri İşletmeciliği Ticaret A.Ş.