Ramazan'ın Keyfini İstanbul Lütfi Kırdar'da Çıkartın!

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın içerisinde bulunan Borsa Restoran, Ramazan ayı boyunca kurduğu iftar sofralarında konuklarını özel lezzetlerle ağırlıyor.

İstanbul Lütfi Kırdar Borsa Restoran, zengin iftar menüleriyle keyifli buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Ramazan boyunca birbirinden lezzetli iftariyelikler ve Vakf-ı Kebir pidesi ile orucunu açacak olan misafirlere bu lezzetlerin ardından çorbaları ikram ediliyor. Borsa Restoran’ın eşsiz lezzetiyle hazırlanan zeytinyağlı seçenekleri, su böreği, ana yemek olarak Döner Kebap, Hünkarbeğendili Kebap, Dana Madalyonları, Kuzu Tandır “Konya Usulu” ve beyaz et tercih eden misafirleri için Saray usulü Humuslu Tavuk gibi birçok alternatif sunuluyor.

Klasik Türk ve Osmanlı mutfağı ile Anadolu’nun yöresel tatlarını menüsünde buluşturan Borsa Restoran, yemeğin ardından Güllaç, Osmanlı Usulü Şekerpare, Cevizli Baklava, Fıstıklı Kadayıf ve Cevizli Baklava gibi geleneksel tatlılarıyla misafirlerine keyifli bir Ramazan ziyafeti yaşatıyor.

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nın Boğaz’a bakan ve bulunduğu konum itibariyle fark yaratan, leziz iftar menüsü ve yüksek hizmet kalitesi ile tadına doyum olmayan Ramazan sofraları için sizi bekliyor.

İstanbul Lütfi Kırdar Haberler