Dijital Çözümler


İstanbul Lütfi Kırdar'ın dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olan Verus Yazılım, etkinlik yönetiminden içerik yönetimine, bilgi teknolojilerinin farklı alanlarındaki ağ çözümlerine kadar birçok farklı ve yenilikçi hizmet ve çözüm üretiyor.

Daha iyi bir etkinlik deneyimi için her türlü ihtiyacınızı sınırsız tüketici memnuniyeti ile birlikte teknojik uzmanlıkla gideriyor ve sizleri etkinlik öncesi, sonrası ve etkinlik esnasında her alanda destekliyoruz.

Her alandaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak dijital ve mobil çözümlerimizden bazıları:

 

digital cozumler appmagix

IOS ve Android için geliştirilmiş, ilgi çekici dizaynları ile etkinliğiniz için özelleştirilmiş etkinlik aplikasyonları.

appmagix digital cozumler leadmagix
Standınızı ziyaret eden tüm katılımcıların ve iletişim bilgilerinin yer aldığı raporlamaları almanızı sağlayan bir uygulama.
 leadmagix
       
digital cozumler votemagix
Anlık oylama sistemi yaratarak, oturumlarınızın daha interaktif geçmesini sağlayan ve katılımı arttırmanızı sağlayan bir çözüm.
votemagix digital cozumler askmagix
Oturumlarınız esnasında konuşmacılara soru gönderilmesini ve moderatörün sorulacak soruları planlamasını sağlayan bir çözüm.
askmagix
       
digital cozumler scanmagix
Oturum katılım oranını,  ve katılımcıları detaylıca görebileceğiniz raporlamaları almanızı sağlayan bir uygulama.
scanmagix digital cozumler tvmagix
Etkinlik süresince hava durumu, Twitter mesajları, saat bilgisi, metin, sesli bilgi, katılımcı fotoğrafları, kanaat önderleriyle röportajlar ve fotoğraflar paylaşabileceğiniz kapalı devre bir televizyon kanalı.
tvmagix