MPI ve SITE Türkiye Dünya Toplantı Sektörü Günü'nü Birlikte Kutlayacak

MPI Türkiye ve SITE Türkiye'nin tüm dünya ile eş zamanlı olarak 2. kez düzenlediği Dünya Toplantı Günü 4 Nisan 2019'da İstanbul Lütfi Kırdar'da gerçekleştirilecek.

Her yıl MPI Global başta olmak üzere, birçok ülkenin uluslararası sektör birlikleri ve derneklerinin en önemli buluşma günlerinden biri olan Dünya Toplantı Sektörü Günü (GMID- Global Meeting Industry Day), Türkiye’de bu yıl ikinci kez 4 Nisan 2019, Perşembe günü MPI ve SITE Türkiye ortak girişimiyle, İstanbul Lütfi Kırdar’ın ev sahipliğinde kutlanacak.

Uluslararası camiayla eş zamanlı olarak çeşitli sponsor kurum ve kuruluşların katkılarıyla gerçekleştirilecek etkinliğin bu yılki konusu “Kadın İnisiyatifi ve Gücü” olarak belirlendi. “Kadının İnisiyatifi ve Gücünü” ele alan panele, başlıklarında ve konusunda uzman konuşmacılar katılım sağlayacak.

Etkinlik kapsamında sektörün paydaşlarına Türkiye destinasyonlarını yeniden güçlendirmek için ulusal ve uluslararası iş birliği, destek ve eğitimin önemine yönelik mesajlar verilecek. MPI ve SITE iş birliğinin yarattığı sinerji ile, sektörde ve iş hayatında kadınların önemi ve rolü konusunda görüş alışverişinde bulunularak etkinlikte turizm kurum ve kuruluşları, şirket ve dernek yetkililerinin, toplantı sektörü profesyonelleri, sektör medyası gibi tüm sektör paydaşları bir araya gelecek.

 

“KADININ İNİSİYATİFİ VE GÜCÜ” PANELİ KONUŞMACILARI

Sanem Oktar - KAGİDER Başkanı

Melis Abacıoğlu Sezener - Kızlar Sahada Futbol Okulu Kurucusu

Ebru Köktürk Koralı – MarkaSokak Reklam Ajansı Kurucu Başkanı

Melek Pulatkonak - Turkishwin Kurucusu

Şehnaz Çehreli Şefik – Çehreli Danışmanlık

Hasan Dinç – ODS TURKEY Kurucu / Genel Müdür

Handan Boyce - MPI Türkiye Başkanı ve İstanbul Lütfi Kırdar Genel Müdürü

 

Moderatör: Cantekin Temizer –Lüks Konaklama ve Etkinlik Sektörü Danışmanı