İstanbul Lütfi Kırdar Skalite Ödül Töreni

skalite image

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi sarayı, turizme katkılarından dolayı Skålite Ödüllerine hak kazandı

Bu yıl 21.cisi gerçekleştirilen Skålite Ödülleri’nde İstanbul Lütfi Kırdar, geçtiğimiz 20 yıl içerisinde İstanbul’un tanıtımına ve turizme vermiş olduğu önemli katkılardan dolayı ödül hak kazandı.

22 Kasım 2018 Perşembe günü İstanbul Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleşen ödül töreni Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği - TÜRSAB ana sponsorluğunda düzenlendi.

1934 yılında Paris’te kurulan, bünyesinde turizm ile ilgili tüm segmentlerin üst düzey yöneticilerini toplayan, kapsamı ve 15 bin’e yaklaşan üye sayısıyla sektörün dünyadaki en büyük sivil toplum kuruluşu olan Skål International’in Türkiye yapılanması Skål International İstanbul’un geçtiğimiz 20 yıl içerisinde turizmde kaliteyi ön plana çıkaran kişi, kurum ve kuruluşları ödüllendirdiği gecede sektörün önde gelen temsilcileri bir araya geldi.

Skål İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ata Eremsoy’un açılış konuşmasıyla başlayan gecede çok sayıda kişi, kurum ve kuruluşa ülkemizin tanıtımı ve turizme katkıları nedeniyle ödül verildi.

 İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı adına ödülü alan  Genel Müdür Handan Boyce, “İstanbul  Lütfi Kırdar,  İstanbul’un uluslararası kongre sektöründe marka bir destinasyon olmasında büyük rol oynamış ve sektörün bugünlere gelmesine öncülük etmiştir. İstanbul’un kültür hayatının vazgeçilmez ikon mekanlarından biri olarak ise sadece turizme değil topluma ve şehrimize çok önemli hizmetleri olmuştur ve bu misyonunu her zaman kendini yenileyerek geleceğe taşıyacaktır.” dedi.